Ką pasirinkti ieškant krovinių gabenimo partnerio?

Ar pavyks laiku pristatyti krovinius užsakovui priklauso ne nuo jūsų. Rasti tinkama verslo prtnerį transporto srityje yra tokia pat sėkmė kaip ir gauti ilgalaikį prekių gamybos užsakymą. Transporto įmonė ne tik nuveža jūsų prekes prikėjui bet kartu sprendžia daug problemų kad visas procesas vyktų sklandžiai. Renkantis partnerį kuris jums tieks transporto paslaugos ilgą laiką svarbu padaryti atranką pagal šiuos kriterijus.

Įmonės įvaizdis rinkoje ir reputacija. Įvertikite kiek metų rinkoje gyvuoja įmonė, koks jos klientų ratas, tikrinkite viską oficialius šaltinius pavyzdžiui įmonės tinklapį, socialinių tinklų įrašus ir visą jų viešą prieinamą informaciją spaudoje ir internete. Papildomai galite klausti nuomonės iš kitų įmonių vadovų kurie naudojasi tos įmonės paslaugomis.

Ar įmonė specializuojasi jūsų gaminamų produktų ar prekių pervežime. Viena yra gabenti metaą arba lenta, visai kiti reikalavimai yra vaistams, cheminėms medžiagoms, greitais gendantiems produktams ir panašiai. Geriausia kai transporto įmonė specializuojasi tam tikrose transporto nišose. Tik taip ji gali pasiekti gerų rezultatų ir pasiūlyti geriausios kokybės paslaugą.

Atkreipkite dėmesį kiek įmonė yra moderni. Kokias transporto ir sandėlio valdymo sistemas ir programinę įranga naudoja savo veikloje. Nekalbame apie transporto įmonės automobilių parko naujumą. Savaime suprantama, kad su pavargusiais vilkikais vežiojančia krovinius po Europą įmonė lydi dažnos nesėkmės ir tikėtina kroviniai dažnai vėluoja. Tai dažniausiai yra mažos įmonės su keliais vilkikais kurios negalės pasiūlyti plataus paslaugų spektro, atitikti kitų reikalavimų. Supraskite vieną, kuo paltesnėje teritorije dirba įmonė tuo daugiau patirties turi ir jums gali suteikti vertingų patarimų, dėl to jums bus lengviau eksportuoti prekes. Svarbu ir tai kokias saugumo technologijas vežėjai bei sandėliai naudoja jūsų krovinių apsaugojimui.

Klientų aptarnavimas taip pat svarbus veiksnys. Visiems norisi bendrauti su kvalifikuotais specialistais žinančiais savo darbą. Iškilus problemoms, transporto įmonė turi greitai reaguoti, užsakovas vertina greitą ir atvirą komunikaciją jam patogiu laiku, o įprastomis biuro darbo valandomis. Kai ieškote transportavimo partnerio, nesikoncentruokite į paslaugų kainas, tegul tai nebūna lemiamas pasirinkimo argumentas ir jums pasiseks surasti patikimą įmonę.