Kokį miestą aplankyti Europoje

ParyžiusMilanas, Roma, Paryžius, Madridas, Barselona, Oslas, Stokholmas, Berlynas – Europoje gausu nuostabių miestų, kurie yra nežmoniškai populiarūs tarp turistų ne tik iš Europos, bet ir iš kitų žemynų. Kaip gi išsirinkti tą, kuris jums tikrai patiks, bus prie širdies ir kur norėsis grįžti vėl ir vėl? Galbūt jums patiks naujoviškas Oslas, o gal romantiškasis Paryžius? Galbūt norite į saulėtąją Barseloną, o gal jums labiau rūpi salos ir norite aplankyti Stokholmą? Pasidomėkime, kokie populiariausi miestai yra tarp turistų ir kuo jie traukia čia atvykėlius, norinčius ar pagyventi, ar tiesiog pasivaikščioti, o gal ir aplankyti kokį muziejų.

Kaip žinoma, nemaža dalis lietuvių mėgsta šiltus kraštus, todėl renkasi tokius miestus kaip Barselona ar Paryžius. Juk Lietuvoje taip dažnai lyja, kodėl gi neatsipalaidavus ir nepabuvojus ten, kur šilta ir nereikia jaudintis dėl to ar pasiimti šiandien skėtį ar ne. Barselonoje pamatysite nuostabiausius architektūros paminklus ir sužinosite, kas yra siesta ir fiesta. Galėsite pasikaitinti saulėje ar išsimaudyti šiltoje Viduržemio jūroje. Na o Paryžiusmeno ir kultūros sostinė, jums gali pasiūlyti visų pirma įspūdingą Eifelio bokštą, taip pat ir Luvrą – vieną didžiausių pasaulyje meno muziejų, kur yra ir populiarioji Mona Liza ir kiti Da Vinčio šedevrai. Nepamirškite ir pasivaikščioti mažomis gatvelėmis ir paragauti prancūziško vyno su sūriu.

Keliaukime toliau į šiaurę. Oslas – vienas brangiausių pasaulio miestų. Nenuostabu – Norvegija juk turtinga šalis, pumpuojanti naftą, tad kodėl gi ir nepastačius įspūdingo miesto? Čia rasite ir naujausių namų šalia fiordo, ir senosios kultūros palikimo. Taip pat nuostabių muziejų ir lopinėlius gamtos. O štai Stokholmas Švedijoje gali jums pasiūlyti miestą išsidėsčiusį ant salų! Taip taip – čia yra begalės tiltų ir mažų salelių. Ypač nuostabiai miestas atrodo iš viršaus. O tą galite pamatyti pakilę į baltą Ericsson‘o burbulą mieste.

Londonas – nors žinomas kaip migrantų iš rytų Europos miestas, tačiau taip pat turi ką pasiūlyti. Kalbama, kad čia yra įspūdingų muziejų. Vieni jų – nemokami, kiti gi labai brangūs. Tačiau juos aplankyti išties verta. O kur dar pasivažinėjimas raudonu dviaukščiu autobusu. Tiesa, tai nėra pigus malonumas, tačiau kodėl gi neišbandžius.