Visa tiesa apie natūralią kosmetiką

natūrali kosmetikaGyvename pakankamai užterštoje aplinkoje, todėl normalu, kad daugelis mūsų nori bent jau maitintis sveikiau, naudoti ekologiškus ir natūralius produktus. Tad nieko nuostabaus, kad natūrali kosmetika šiuo metu labai vertinama daugelio žmonių visame pasaulyje. Kita vertus, apie šią kosmetiką sklando nemažai mitų ir gandų.

Mitas Nr. 1: natūrali kosmetika neveiksminga. Netiesa! Natūrali kosmetika nėra momentinė, kurią gamina didieji kosmetikos gigantai. Momentinė arba populiarioji kosmetika veikia maždaug taip: išgaruoja, užkemša poras, todėl atrodo, kad oda tampa lygesnė. Tuo tarpu, natūrali kosmetika yra efektyvi tik tada, jei yra naudojama ilgą laiko trapą. Oda turi priprasti prie natūralaus produkto, ypač tada, jei prieš tai buvo naudojama visiškai kitos sudėties kosmetiniai produktai. Tad, pirmieji natūralios kosmetikos rezultatai būna matomi po pirmos savaitės jos naudojimo.

Mitas Nr.2: ir natūralioje kosmetikoje galima rasti cheminių priemaišų. Iš dalies taip. Šiuo metu ekologija virto savotiška manija, o tai sudarė puikias sąlygas kai kuriems kosmetikos gamintojams manipuliuoti žmogaus noru rinktis natūralų produktą. Tad, vertėtų atminti, kad išties kokybiška ekologiška ir natūrali kosmetika, kurios sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, yra sertifikuota. Tiesa, tokie produktai yra gana brangūs, todėl jei nusprendėte rinktis produktą, kurio gamintojas tik deklaruoja, kad visa jos gaminama yra ekologiška, atidžiai perskaitykite etiketę ir įsitikinkite, kad naujame veido kreme tikrai nėra kenksmingų medžiagų.

Mitas Nr.3: natūrali kosmetika nepagrįstai brangi. Netiesa! Taip, natūrali kosmetika yra akivaizdžiai brangesnė, tačiau reikia atminti, kad jai gaminti gaunamas žaliavas reikia užauginti, surinkti, atrinkti apdoroti ir pan. Taigi, natūralios kosmetikos gaminimo procesas ir kaštai gerokai didesni nei kitokio tipo kosmetikos, todėl natūralu, kad jos ir kaina aukštesnė. Kita vertus, visada galima sutaupyti ir rinktis lietuvišką produktą. Pavyzdžiui, Lietuviškos kosmetikos, skirtos ir profesionaliems kosmetologams, ir paprastam kasdieniam naudojimui, gamintojai Odapro.lt siūlo išties kokybišką kosmetiką už patrauklią kainą. Pažiūrėti jų asortimentą galite internetinėje svetainėje.

Natūrali kosmetika puikus pasirinkimas vertinantiems paprastumą, kuris savo efektyvumu nenusileidžia net ir garsiausiems kosmetikos prekiniams ženklams, tad belieka išsirinkti jūsų odai tinkančias kosmetikos priemones.