Vyrams sunku atrodyti stilingai – tai didžiulis mitas

Vyriškos piniginėsVisuomenėje sklando mitas, kad vyrui, norinčiam atrodyti labai stilingai, reikia skirti didžiules pastangas. Turime nuolatos vartyti mados žurnalus, lankytis naujų kolekcijų pristatymuose ir reguliariai skraidyti po mados sostinėmis tituluojamus pasaulio miestus? Netiesa! Tiesa ta, kad kiekvienas vyras gali atrodyti stilingai – ir tam tikrai nereikia skirti labai daug laiko ar pinigų.

Nebūkite suvaržyti

Tai labai akivaizdžiai pastebima, kad vyrai būna linkę susisagstyti visas marškinių sagas. Jei marškinius dėvite be kostiumo – nedarykite to. Neužsagstykite marškinių viršaus. Tokiu atveju galite neabejoti, kad atrodysite stilingiau, laisviau ir šiuolaikiškiau.

Batų būklė

Galbūt batai nėra ta jūsų įvaizdžio dalis, kuriai įprastai skirtumėte daugiausiai dėmesio? Tačiau gražus ir šviežias batų spindesys turi labai didelės reikšmės jūsų įvaizdžiui. Tai ne tik atrodys madingai ir tvarkingai, tačiau ir jūsų batai tarnaus kur kas ilgiau.

Derinkite aksesuarus

Tai gali pasirodyti kaip puikiai suprantamas patarimas, tačiau ką įprastai matome aplink mus? Nemaža dalis vyrų to nedaro. Jei nesate linkę derinti savo drabužių – bent jau pasirūpinkite, kad jūsų kelnių diržas derėtų su avimais batais. Žinoma, nepamirškite ir vyriškos piniginės – jos spalvą ir modelį derinkite prie bendro savo aprangos stiliaus.

Drabužių spintos turinys

Jei esate iš tų vyrų, kurie įprastai mėgsta dėvėti tokio paties modelio drabužius, pasistenkite, kad jūsų drabužių spintoje būtų ne vienas analogiškas drabužis. Pavyzdžiui, galbūt mėgstate medvilninius baltus marškinius? Įsigykite bent trejetą ar penketą tokio modelio marškinių. Tą patį galima pasakyti ir apie marškinėlius bei kitus drabužius.

Marškinėlių pasirinkimas

Nemanykite, kad šiandien bet kokio tipo marškinėliai yra madingi. Pasidomėkite šiuolaikinėmis tendencijomis ir peržvelkite šio sezono kolekcijas – rasite tai, kas kuo puikiausiai pabrėš jūsų pasirinktą stilių ir padės būti madingais.

Kojinės – labai svarbi detalė

Kiek daug vyrų daro didžiulę klaidą – netinkamai pasirinkdami iš pažiūros visiškai nereikšmingą detalę, t.y. kojines. Tačiau joms skirkite kuo daugiau savo dėmesio. Jei nemokate derinti spalvų, tuomet vienas iš palankiausių pasirinkimų yra juoda spalva, tačiau didžioji dauguma mados specialistų teigia, kad jokiu būdu kojinių spalva neturėtų sutapti su batų spalva, todėl tokiais atvejais kojines galima derinti prie marškinių, kaklaraiščio ar kitų drabužių ir aksesuarų.